Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2015 13:29

Η κλήρωση της Γ' Εθνικής

 

Στις 27 Σεπτεμβρίου πρόκειται να γίνει η πρώτη σέντρα στο πρωτάθλημα της Γ’Εθνικής με πρεμιέρα εκτός έδρας στην Κρύα Βρύση για την ομάδα μας FC Σέρρες που αντιμετωπίζει τον τοπικό Απόλλωνα μετά την κλήρωση που έγινε.Επίσης εγκρίθηκε η τροποποίηση της επωνυμίας του σωματείου σε Εκπολιτιστικό Ποδοσφαιρικό Σύλλογο Σερρών .

 

Ακολουθεί το πρόγραμμα του ομίλου

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

1η αγωνιστική 18η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης- FC Σέρρες

 

Εθνικός Αλεξ.-Κοζάνη

 

ΑΟ Καβάλα-Έβρος Σουφλίου

 

Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας

 

Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης

 

Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Ρεπό: Άρης

 

2η αγωνιστική 19η

 

Άρης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

FC Σέρρες -Εθνικός Αλεξ.

 

Κοζάνη-Εορδαϊκός

 

Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός

 

Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου

 

Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Θύελλα Φιλώτα-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

 

3η αγωνιστική 20η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αλεξ.

 

ΑΟ Καβάλα-Άρης

 

Εορδαϊκός- FC Σέρρες

 

Καμπανιακός-Κοζάνη

 

Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας

 

Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης

 

Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

 


4η αγωνιστική 21η

 

ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Εθνικός Αλεξ.-Εορδαϊκός

 

Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

FC Σέρρες -Καμπανιακός

 

Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα

 

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης

 

Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

 


5η αγωνιστική 22η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΟ Καβάλα

 

Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξ.

 

Εθνικός Αγιονερίου-Άρης

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος- FC Σέρρες

 

Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη

 

Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου

 

Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

 


6η αγωνιστική 23η

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Εορδαϊκός-Καμπανιακός

 

ΑΟ Καβάλα-Εθνικός Αγιονερίου

 

Εθνικός Αλεξ.-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Άρης-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

FC Σέρρες -Θύελλα Φιλώτα

 

Κοζάνη-Δόξα Δράμας

 

Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 


7η αγωνιστική 24η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός

 

Εθνικός Αγιονερίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα

 

Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξ.

 

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης

 

Δόξα Δράμας- FC Σέρρες

 

Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη

 

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 


8η αγωνιστική 25η

 

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα

 

ΑΟ Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

 

Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δράμας

 

Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς

 

FC Σέρρες -Έβρος Σουφλίου

 

Ρεπό: Κοζάνη

 


9η αγωνιστική 26η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Αγιονερίου

 

Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός

 

Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός

 

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα

 

Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξ.

 

Κοζάνη-Άρης

 

Ρεπό: FC Σέρρες

 


10η αγωνιστική 27η

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα

 

Εθνικός Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης

 

Καμπανιακός-Δόξα Δράμας

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου

 

ΑΟ Καβάλα-Κοζάνη

 

FC Σέρρες -Άρης

 

Ρεπό: Εθνικός Αλεξ.

 


11η αγωνιστική 28η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα

 

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου

 

Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός

 

Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

FC Σέρρες -ΑΟ Καβάλα

 

Άρης-Εθνικός Αλεξ.

 

Ρεπό: Εορδαϊκός

 


12η αγωνιστική 29η

 

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου

 

Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων- FC Σέρρες

 

Εορδαϊκός-Άρης

 

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

 

Ρεπό: Καμπανιακός

 


13η αγωνιστική 30η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης

 

Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα

 

Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

FC Σέρρες -Εθνικός Αγιονερίου

 

Άρης-Καμπανιακός

 

Εθνικός Αλεξ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός

 

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 


14η αγωνιστική 31η

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου

 

Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη

 

ΑΠΕ Λαγκαδά- FC Σέρρες

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης

 

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Αλεξ.

 

Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλα

 

Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

 


15η αγωνιστική 32η

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου

 

Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης

 

Άρης-Θύελλα Φιλώτα

 

Εθνικός Αλεξ.-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

ΑΟ Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός

 

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 


16η αγωνιστική 33η

 

Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών

 

Δόξα Δράμας-Άρης

 

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

 

Θύελλα Φιλώτα-ΑΟ Καβάλα

 

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου

 

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

 


17η αγωνιστική 34η

 

Εθνικός Σερρών-Κοζάνη

 

Άρης-Έβρος Σουφλίου

 

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας

 

Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα

 

Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά

 

Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης