Παρασκευή, 18 Σεπτεμβρίου 2015 18:41

ΚΑΡΠΕΡΗ - FC SERRES 2-3 Φιλικός αγώνας

Στην τελική ευθεία μπαίνει η προετοιμασία της ομάδας μας FC Serres με τον Άκη Βάβαλη να ετοιμάζει τα τελικά του πλάνα και τους παίκτες να έρχονται σε πλήρη αγωνιστική ετοιμότητα ενόψει της 1ης αγωνιστικής την άλλη βδομάδα με με την Κρύα Βρύση. Στο πρώτο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο και η ομάδα της Καρπερης κατάφερε να προηγηθεί με το Πανίδη το οποίο ήταν και το σκορ ημιχρόνου. Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας κατάφερε να ισοφαρίσει με κοντινό πλασέ ο Εμμανουήλ στο 51΄ , ενώ στο 75΄ο Γεωργιάδης που έιχε περάσει αλλαγή είχε δοκάρι. Η FC Serres μπήκε μπροστά στο σκορ με 79΄με το Παπίτσα με σουτ μέσα από την περιοχή ενώ λίγο αργότερα ισοφάρισε ο Μπόγιαν για το 2-2. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Καραγιαννίδης στο 88΄με πλασέ .

SERRES FC (ΒΑΒΑΛΗΣ ) : ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΥΜΙΑΤΗΣ ΓΚΑΛΙΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ

Aλλαγές : ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΟΥΤΛΑΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΠΙΤΣΑΣ ΣΑΙΝΑΤΟΥΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ